Ludzkie koronawirusy - autor: Krzysztof Pyrć z Zakładu Mikrobiologii, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Zastanawiasz się, jak wydać pracę doktorską, habilitacyjną lub monografię? Chcesz dokonać zmian w stylistyce i interpunkcji tekstu naukowego? Nic prostszego! Zaufaj Wydawnictwu Borgis – wydawcy renomowanych książek i czasopism medycznych. Zapewniamy przede wszystkim profesjonalne wsparcie w przygotowaniu pracy, opracowanie dokumentacji oraz druk pracy doktorskiej, magisterskiej, habilitacyjnej. Dzięki nam nie będziesz musiał zajmować się projektowaniem okładki oraz typografią książki.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Nauk Medycznych 8/2012, s. 677
Walerian Staszkiewicz
Komentarz do prac
Od ponad pół wieku Klinika Chirurgii naczyniowej i Angiologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego jest jednym z wiodących ośrodków w zakresie edukacji i leczenia chorób układu naczyniowego w Polsce. Wiele pionierskich operacji, takich jak: operacje tętniaków aorty, czy chirurgiczne leczenie nadciśnienia naczyniowo-nerkowego były po raz pierwszy w Polsce wykonane w naszej Klinice.
W Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Naczyniowej prof. Jerzy Wesołowski i mgr inż. Agnieszka Wycech jako pierwsi w Polsce stosowali diagnostykę ultradźwiękową w chorobach naczyń. Tu wdrażano nowe metody terapeutyczne przez tak wybitnych chirurgów naczyniowych jak prof. Dryjski, prof. Rykowski, prof. Noszczyk.
Kontynuujemy te wspaniałe tradycje. W ciągu ostatnich 20 lat w diagnostyce i w leczeniu chorób naczyniowych dokonano ogromnego postępu w leczeniu chorób naczyniowych. Było to możliwe dzięki wprowadzeniu nowych, mało inwazyjnych metod diagnostycznych, postępowi w zrozumieniu patofizjologii chorób naczyń oraz wprowadzeniu nowych wewnątrznaczyniowych metod terapeutycznych.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 30 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Nauk Medycznych 8/2012
Strona internetowa czasopisma Postępy Nauk Medycznych