Ludzkie koronawirusy - autor: Krzysztof Pyrć z Zakładu Mikrobiologii, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Zastanawiasz się, jak wydać pracę doktorską, habilitacyjną lub monografię? Chcesz dokonać zmian w stylistyce i interpunkcji tekstu naukowego? Nic prostszego! Zaufaj Wydawnictwu Borgis – wydawcy renomowanych książek i czasopism medycznych. Zapewniamy przede wszystkim profesjonalne wsparcie w przygotowaniu pracy, opracowanie dokumentacji oraz druk pracy doktorskiej, magisterskiej, habilitacyjnej. Dzięki nam nie będziesz musiał zajmować się projektowaniem okładki oraz typografią książki.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Nowa Medycyna 4/2016, s. 129
Małgorzata Kołodziejczak
Od Redaktora Naczelnego
Drodzy Czytelnicy,
w bieżącym numerze znajdziecie Państwo artykuł, w którym autorzy przedstawiają opis przypadku pacjentki z przetoką odbytu o nietypowej etiologii. W naszej praktyce chirurgicznej często zdarzają się pacjenci z przetokami nawrotowymi, wielokrotnie operowani. Przedstawiony przypadek wskazuje, że zawsze należy w takiej sytuacji pomyśleć o nietypowej, nieodkryptowej etiologii przetoki i wykonać przed operacją szczegółową diagnostykę obrazową, endoskopową i czynnościową.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 30 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Nowa Medycyna 4/2016
Strona internetowa czasopisma Nowa Medycyna