Ludzkie koronawirusy - autor: Krzysztof Pyrć z Zakładu Mikrobiologii, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Chcesz wydać pracę habilitacyjną, doktorską czy monografię? Zrób to w Wydawnictwie Borgis – jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych. W ramach współpracy otrzymasz pełne wsparcie w przygotowaniu książki – przede wszystkim korektę, skład, projekt graficzny okładki oraz profesjonalny druk. Wydawnictwo zapewnia szybkie terminy publikacji oraz doskonałą atmosferę współpracy z wysoko wykwalifikowanymi redaktorami, korektorami i specjalistami od składu. Oferuje także tłumaczenia artykułów naukowych, skanowanie materiałów potrzebnych do wydania książki oraz kompletowanie dorobku naukowego.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Nauk Medycznych 12/2012, s. 986
Lista recenzentów w roku 2012
Wielce Szanowni Recenzenci
U schyłku roku 2012, w którym mija 25 lat istnienia czasopisma „Postępy Nauk Medycznych” pragnę przekazać wszystkim serdeczne podziękowania za pomoc w ocenie poszczególnych artykułów lub całych numerów miesięcznika. Recenzowanie artykułów to niemały wysiłek dla obciążonych, często nadmiernie pracą naukową i działalnością usługową bardzo wielu z Państwa. Jednak nie wyobrażam sobie działalności wydawniczej bez zasadniczego udziału Recenzentów. Praca Państwa służy wielce ważnej sprawie, jaką jest dobra jakość merytoryczna wydawanych prac oryginalnych i przeglądowych. Opublikowane w roku 2012 niespełna 150 artykułów, w tym prawie połowa w języku angielskim było ocenianych przez Państwa zarówno od strony merytorycznej, jak i jakości tłumaczeń.
Pragnę życzyć doskonałego zdrowia zarówno dla Państwa, jak i dla Państwa Rodzin. Serdecznie dziękujemy za okazywane miesięcznikowi zainteresowanie, życzliwość i specjalistyczną pomoc.
LISTA RECENZENTÓW W ROKU 2012
Prof. Bogusława Baranowska
Prof. Witold Bartnik
Prof. Andrzej Beręsewicz
Prof. Krzysztof Bielecki
Dr hab. med. Wojciech Bik
Prof. Andrzej Budaj
Dr hab. med. Dorota Cianciara

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 30 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Nauk Medycznych 12/2012
Strona internetowa czasopisma Postępy Nauk Medycznych