Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Chcesz wydać pracę doktorską, habilitacyjną czy monografię? Zrób to w Wydawnictwie Borgis – jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych. W ramach współpracy otrzymasz pełne wsparcie w przygotowaniu książki – przede wszystkim korektę, skład, projekt graficzny okładki oraz profesjonalny druk. Wydawnictwo zapewnia szybkie terminy publikacji oraz doskonałą atmosferę współpracy z wysoko wykwalifikowanymi redaktorami, korektorami i specjalistami od składu. Oferuje także tłumaczenia artykułów naukowych, skanowanie materiałów potrzebnych do wydania książki oraz kompletowanie dorobku naukowego.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Fitoterapii 2-3/2001, s. 39
Henryk Zamorski
Sprawozdanie z Targów Medycyny Naturalnej ECOMED 2001 (24-25 marca 2001 r.)
W dniach 24-25 marca 2001 roku odbył się VI Kongres Medycyny Naturalnej, połączony z trwającymi jednocześnie VIII Targami Medycyny Naturalnej ECOMED 2001 i IX Targami Kosmetyków Naturalnych VENUS 2001 w Dworze Artusa na Rynku Staromiejskim 6 w Toruniu.
Podczas Targów odbywających się na kilku salach: Galerii i przylegającego do niej Hallu, Sali Lustrzanej, Małej i Srebrnej, 50 wystawców miało możliwość zaprezentowania swoich produktów, jak i usług. Szczególnie dużym powodzeniem cieszyły się m.in. poduszki z łusek gryki firmy KorElla, kompresy rozgrzewające i przyrządy do masażu itp. Zainteresowaniem cieszyły się również kosmetyki, głównie firm: Farmona i Smooth. Istniała ponadto możliwość przedstawienia metod leczenia, które uruchamiają własne siły obronne organizmu i nie wywołują skutków ubocznych, a jednocześnie mogą być wykorzystane jako uzupełnienie metod tzw. medycyny akademickiej. W trakcie imprezy odbywały się również degustacje zdrowej żywności, soków owocowych i win. Kolejną atrakcją dla uczestników były odbywające się dwa razy dziennie losowania nagród ufundowanych przez wystawców, jak również pokazy: „Qi gong – chińskich ćwiczeń zdrowotnych”, tańców towarzyskich, sposobów medytacji. Wystawę tę zwiedziło blisko 3000 osób.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp tylko do jednego, POWYŻSZEGO artykułu w Czytelni Medycznej
(uzyskany kod musi być wprowadzony na stronie artykułu, do którego został wykupiony)

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem , należy wprowadzić kod:

Kod (cena 19 zł za 7 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

 

 

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 49 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Fitoterapii 2-3/2001
Strona internetowa czasopisma Postępy Fitoterapii