Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Chcesz wydać pracę habilitacyjną, doktorską czy monografię? Zrób to w Wydawnictwie Borgis – jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych. W ramach współpracy otrzymasz pełne wsparcie w przygotowaniu książki – przede wszystkim korektę, skład, projekt graficzny okładki oraz profesjonalny druk. Wydawnictwo zapewnia szybkie terminy publikacji oraz doskonałą atmosferę współpracy z wysoko wykwalifikowanymi redaktorami, korektorami i specjalistami od składu. Oferuje także tłumaczenia artykułów naukowych, skanowanie materiałów potrzebnych do wydania książki oraz kompletowanie dorobku naukowego.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Fitoterapii 3-4/2002, s. 83
Bogdan Kędzia
Z życia Sekcji Fitoterapii PTL
IRiPZ
W ostatnim okresie Sekcja Fitoterapii PTL uczestniczyła w kilku ważnych wydarzeniach. Pod auspicjami Sekcji odbyły się trzy szkolenia lekarzy i farmaceutów z zakresu fitoterapii oraz powstał Oddział Małopolski Sekcji z siedzibą w Krakowie.
13 października 2001 r. odbyło się spotkanie szkoleniowe w sali Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu, adresowane do lekarzy wszystkich specjalności, a szczególnie lekarzy rodzinnych pt.: „Fitoterapia w praktyce lekarza rodzinnego”. Wykłady poprowadzili: dr farm. Jerzy Jambor („Współczesne leki pochodzenia roślinnego”), prof. dr hab. med. Aleksander Mrozikiewicz („Zastosowanie leków pochodzenia roślinnego w chorobach serca i naczyń krwionośnych”), dr n. med. Witold Kapczyński („Leki pochodzenia roślinnego w chorobach kobiecych”) i dr n. med. Wojciech Kasprzak („Leki pochodzenia roślinnego w chorobach przewodu pokarmowego”). Duże uznanie za zorganizowanie tego szkolenia należy się dr. Wojciechowi Kasprzakowi, członkowi Zarządu Fitoterapii PTL.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp tylko do jednego, POWYŻSZEGO artykułu w Czytelni Medycznej
(uzyskany kod musi być wprowadzony na stronie artykułu, do którego został wykupiony)

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem , należy wprowadzić kod:

Kod (cena 19 zł za 7 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

 

 

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 49 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Fitoterapii 3-4/2002
Strona internetowa czasopisma Postępy Fitoterapii