Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Chcesz wydać pracę habilitacyjną, doktorską czy monografię? Zrób to w Wydawnictwie Borgis – jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych. W ramach współpracy otrzymasz pełne wsparcie w przygotowaniu książki – przede wszystkim korektę, skład, projekt graficzny okładki oraz profesjonalny druk. Wydawnictwo zapewnia szybkie terminy publikacji oraz doskonałą atmosferę współpracy z wysoko wykwalifikowanymi redaktorami, korektorami i specjalistami od składu. Oferuje także tłumaczenia artykułów naukowych, skanowanie materiałów potrzebnych do wydania książki oraz kompletowanie dorobku naukowego.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Nowa Medycyna 3/2018, s. 97
Małgorzata Kołodziejczak
Od Redaktora Naczelnego
Drodzy Czytelnicy
 
Bieżący numer ma charakter interdyscyplinarny, jako że autorami publikowanych w nim prac są urolodzy, chirurdzy i anestezjolodzy. Jest to kolejne potwierdzenie faktu, że często pacjent koloproktologiczny leczony jest przez lekarzy różnych specjalności.
Polecam do przeczytania pracę oryginalną dotyczącą poważnego powikłania septycznego – zgorzeli Fourniera – opartą na obszernym materiale 30 pacjentów dwóch oddziałów urologicznych. Doświadczenia kolegów lekarzy urologów w zakresie leczenia tej poważnej jednostki chorobowej są spójne z innymi publikacjami dotyczącymi tego tematu: leczenie musi być wielotorowe i obejmować zarówno zwalczanie wstrząsu septycznego, jak i jednoczesne agresywne leczenie chirurgiczne z wykorzystaniem najnowszych technik (przeszczepy skórne, opatrunki podciśnieniowe).
W tym samym numerze w artykule poglądowym autorzy przedstawiają najnowsze podejście do leczenia zgorzeli Fourniera.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 30 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Nowa Medycyna 3/2018
Strona internetowa czasopisma Nowa Medycyna