Ponad 7000 publikacji medycznych!
Statystyki za 2021 rok:
odsłony: 8 805 378
Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu
© Borgis - Postępy Fitoterapii 4/2015, s. 272-273
Elżbieta Hołderna-Kędzia
INTERHERBA 2015 „Fitoterapia w praktyce lekarskiej”W dniu 12 czerwca 2015 roku w Poznaniu odbyła się pierwsza (po kilku latach od zawieszenia) Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu INTERHERBA, z udziałem zaproszonych lekarzy z różnych regionów Polski. Inicjatorem wznowienia tego cyklu konferencji był prezes Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – prof. dr hab. Waldemar Buchwald, który już na pierwszym zebraniu nowo wybranego Zarządu Sekcji, tj. 26 września 2014 roku, zaproponował, aby konferencje INTERHERBA odbywały się co dwa lata, naprzemiennie z Sejmikami Zielarskimi. Ich tematyka obejmowałaby wyłącznie problematykę fitoterapii wraz z najnowszą wiedzą z tego zakresu prezentowaną przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin medycyny.
Organizacji konferencji podjęła się Sekcja Fitoterapii PTL wraz z Instytutem Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich i Wielkopolską Izbą Lekarską, a honorowy patronat nad konferencją objął prof. dr hab. Jerzy Woy-Wojciechowski. Do członków Komitetu Naukowego włączono osoby reprezentujące różne dyscypliny farmacji i medycyny o znaczących osiągnięciach na polu fitoterapii i nauk towarzyszących. W skład Komitetu Organizacyjnego weszło dwóch członków Sekcji Fitoterapii PTL, osoby reprezentujące przemysł, o dużych zdolnościach organizacyjnych, oraz wybitni profesorowie z różnych dyscyplin medycznych. Na miejsce konferencji wybrano salę wykładową Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich przy ul. Wojska Polskiego w Poznaniu, a sponsorami były trzy firmy wytwarzające preparaty roślinne, tj. Herbapol Wrocław S.A., Phytopharm Klęka S.A. i Herbapol Poznań. Po uroczystym powitaniu przybyłych gości przez prof. W. Buchwalda rozpoczęły się trzy sesje tematyczne.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.
Mam kod dostępu
 • Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu albo wszystkich artykułów (w zależności od wybranej opcji), należy wprowadzić kod.
 • Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.
 • Aby kupić kod proszę skorzystać z jednej z poniższych opcji.

Opcja #1

24

Wybieram
 • dostęp do tego artykułu
 • dostęp na 7 dni

uzyskany kod musi być wprowadzony na stronie artykułu, do którego został wykupiony

Opcja #2

59

Wybieram
 • dostęp do tego i pozostałych ponad 7000 artykułów
 • dostęp na 30 dni
 • najpopularniejsza opcja

Opcja #3

119

Wybieram
 • dostęp do tego i pozostałych ponad 7000 artykułów
 • dostęp na 90 dni
 • oszczędzasz 28 zł
Postępy Fitoterapii 4/2015
Strona internetowa czasopisma Postępy Fitoterapii