Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Zastanawiasz się, jak wydać pracę doktorską, habilitacyjną lub monografię? Chcesz dokonać zmian w stylistyce i interpunkcji tekstu naukowego? Nic prostszego! Zaufaj Wydawnictwu Borgis – wydawcy renomowanych książek i czasopism medycznych. Zapewniamy przede wszystkim profesjonalne wsparcie w przygotowaniu pracy, opracowanie dokumentacji oraz druk pracy doktorskiej, magisterskiej, habilitacyjnej. Dzięki nam nie będziesz musiał zajmować się projektowaniem okładki oraz typografią książki.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Fitoterapii 3/2017, s. 242
Elżbieta Hołderna-Kędzia
VI Zielarska Konferencja Kobiet
W dniach 23-25 czerwca, tradycyjnie w Gospodarstwie Agroturystycznym „Ziołowy Zakątek” w Korycinach, odbyła się VI Zielarska Konferencja Kobiet – miejsce spotkania naukowców, entuzjastów ziół, przedstawicieli urzędów, producentów, stowarzyszeń, komitetów i organizacji działających na rzecz zielarstwa. Naukowy patronat nad Konferencją objęły w tym roku: Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, Polski Komitet Zielarski, Polskie Towarzystwo Zielarzy i Fitoterapeutów oraz Federacja Suplementów. Tak duże wydarzenie w świecie zielarskim nie byłoby możliwe bez firm sponsorujących, wśród których znalazły się: Instytut Polska Róża, Tymofarm, Greenvit, Phytopharm, Lekam i Kosmetyki DLA. Na wstępie członek Komitetu Organizacyjnego – dr n. farm. Katarzyna Paradowska z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – powitała uczestników Konferencji, zwracając m.in. uwagę na niesłabnące od 6 lat zainteresowanie problematyką zielarstwa oraz na konieczność kształcenia w tym zakresie. Natomiast prof. Iwona Wawer podkreśliła potrzebę wprowadzania nowoczesnych metod analitycznych w celu ustalania składu chemicznego zarówno nowych, jak i niewystarczająco przebadanych do tej pory pod względem chemicznym i biologicznym gatunków roślin. Trafnie zauważyła ponadto, że tęsknota i pragnienie przebywania blisko natury są naturalną potrzebą każdego człowieka, a zwłaszcza kobiet, które ze swej natury żywią, leczą i chronią rodzinę.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp tylko do jednego, POWYŻSZEGO artykułu w Czytelni Medycznej
(uzyskany kod musi być wprowadzony na stronie artykułu, do którego został wykupiony)

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem , należy wprowadzić kod:

Kod (cena 19 zł za 7 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

 

 

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 49 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Fitoterapii 3/2017
Strona internetowa czasopisma Postępy Fitoterapii