Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Zastanawiasz się, jak wydać pracę doktorską, habilitacyjną lub monografię? Chcesz dokonać zmian w stylistyce i interpunkcji tekstu naukowego? Nic prostszego! Zaufaj Wydawnictwu Borgis – wydawcy renomowanych książek i czasopism medycznych. Zapewniamy przede wszystkim profesjonalne wsparcie w przygotowaniu pracy, opracowanie dokumentacji oraz druk pracy doktorskiej, magisterskiej, habilitacyjnej. Dzięki nam nie będziesz musiał zajmować się projektowaniem okładki oraz typografią książki.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Nauk Medycznych 1/2014, s. 46
Witold Bartnik
Komentarz do prac
Cykl 7 artykułów zamieszczonych w tym numerze „Postępów Nauk Medycznych” jest poświęcony stanom zagrożenia życia w gastroenterologii i hepatologii.
Dwa artykuły dotyczą krwawień z wrzodu trawiennego i żylaków przełyku. Są to najczęstsze przyczyny ostrych krwawień z górnego odcinka przewodu pokarmowego, z którymi stykają się interniści i chirurdzy. To właśnie dla nich przeznaczone są artykuły o postępowaniu w tych krwawieniach.
Ostre zapalenie trzustki i niewydolność wątroby należą do chorób o poważnym rokowaniu. Standardy diagnostyki i leczenia tych chorób ulegają częstym zmianom. Postępowanie w tych stanach, opisane w odpowiednich artykułach, jest zgodne z aktualnymi zasadami obowiązującymi w innych krajach europejskich.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 30 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Nauk Medycznych 1/2014
Strona internetowa czasopisma Postępy Nauk Medycznych