Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Chcesz wydać pracę doktorską, habilitacyjną czy monografię? Zrób to w Wydawnictwie Borgis – jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych. W ramach współpracy otrzymasz pełne wsparcie w przygotowaniu książki – przede wszystkim korektę, skład, projekt graficzny okładki oraz profesjonalny druk. Wydawnictwo zapewnia szybkie terminy publikacji oraz doskonałą atmosferę współpracy z wysoko wykwalifikowanymi redaktorami, korektorami i specjalistami od składu. Oferuje także tłumaczenia artykułów naukowych, skanowanie materiałów potrzebnych do wydania książki oraz kompletowanie dorobku naukowego.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Nauk Medycznych 1/2014, s. 46
Witold Bartnik
Komentarz do prac
Cykl 7 artykułów zamieszczonych w tym numerze „Postępów Nauk Medycznych” jest poświęcony stanom zagrożenia życia w gastroenterologii i hepatologii.
Dwa artykuły dotyczą krwawień z wrzodu trawiennego i żylaków przełyku. Są to najczęstsze przyczyny ostrych krwawień z górnego odcinka przewodu pokarmowego, z którymi stykają się interniści i chirurdzy. To właśnie dla nich przeznaczone są artykuły o postępowaniu w tych krwawieniach.
Ostre zapalenie trzustki i niewydolność wątroby należą do chorób o poważnym rokowaniu. Standardy diagnostyki i leczenia tych chorób ulegają częstym zmianom. Postępowanie w tych stanach, opisane w odpowiednich artykułach, jest zgodne z aktualnymi zasadami obowiązującymi w innych krajach europejskich.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 30 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Nauk Medycznych 1/2014
Strona internetowa czasopisma Postępy Nauk Medycznych