Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Zastanawiasz się, jak wydać pracę doktorską, habilitacyjną lub monografię? Chcesz dokonać zmian w stylistyce i interpunkcji tekstu naukowego? Nic prostszego! Zaufaj Wydawnictwu Borgis – wydawcy renomowanych książek i czasopism medycznych. Zapewniamy przede wszystkim profesjonalne wsparcie w przygotowaniu pracy, opracowanie dokumentacji oraz druk pracy doktorskiej, magisterskiej, habilitacyjnej. Dzięki nam nie będziesz musiał zajmować się projektowaniem okładki oraz typografią książki.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Fitoterapii 1/2017, s. 78
Elżbieta Hołderna-Kędzia
I Ogólnopolskie Forum Zielarskie – Łódź, 3-4 grudnia 2016 roku
Wyjątkowym spotkaniem w świecie zielarskim było I Ogólnopolskie Forum Zielarskie i towarzyszące mu Targi Zielarskie, które odbyły się w dniach 3-4 grudnia 2016 roku w Hali Expo w Łodzi. Wydarzenie to określono jako wspólną przestrzeń pasjonatów ziół, dzięki unikalnej formule łączącej wykłady, targi ziołowe, szkolenia i warsztaty.
Organizatorem spotkania były Grupa Herbaria oraz Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Wśród wykładowców znaleźli się zarówno specjaliści z dziedziny fitoterapii, praktycy medycyny naturalnej, przedstawiciele środowisk naukowych, producenci i dystrybutorzy produktów ziołowych, jak również wybitni naukowcy oraz autorzy publikacji ziołowych i wydawnictw naukowych.
W części wykładowej podczas obu dni konferencji miało miejsce łącznie 16 wykładów i prezentacji produktów. Pierwszego dnia tematy wykładów dotyczyły najnowszych osiągnięć naukowych, w tym: oddziaływania roślin w stymulacji systemu odpornościowego, psychofizycznego oraz zapobiegania chorobom cywilizacyjnym u dzieci i młodzieży; leczniczych tajemnic konopi, możliwości wykorzystania ziół w chorobach serca, wspomagania organizmu poprzez apiterapię i produkty pszczele; prewencji i suplementacji w nowoczesnej medycynie przy wykorzystaniu preparatów firmy Langsteiner oraz działania terapeutycznego poszczególnych postaci preparatów ziołowych.
W niedzielę, drugiego dnia konferencji omówiono właściwości i zastosowanie nowych gatunków roślin zielarskich, zioła w terapii chorób nowotworowych, cztery filary zdrowia według św. Hildegardy, zioła i rośliny przyprawowe w uzupełnianiu diety oraz wykorzystanie tradycyjnego ziołolecznictwa klasztornego przez współczesnego lekarza.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp tylko do jednego, POWYŻSZEGO artykułu w Czytelni Medycznej
(uzyskany kod musi być wprowadzony na stronie artykułu, do którego został wykupiony)

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem , należy wprowadzić kod:

Kod (cena 19 zł za 7 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

 

 

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 49 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Fitoterapii 1/2017
Strona internetowa czasopisma Postępy Fitoterapii