Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Zastanawiasz się, jak wydać pracę doktorską, habilitacyjną lub monografię? Chcesz dokonać zmian w stylistyce i interpunkcji tekstu naukowego? Nic prostszego! Zaufaj Wydawnictwu Borgis – wydawcy renomowanych książek i czasopism medycznych. Zapewniamy przede wszystkim profesjonalne wsparcie w przygotowaniu pracy, opracowanie dokumentacji oraz druk pracy doktorskiej, magisterskiej, habilitacyjnej. Dzięki nam nie będziesz musiał zajmować się projektowaniem okładki oraz typografią książki.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Fitoterapii 3/2016, s. 242
Małgorzata Górska-Paukszta
16. Sejmik Zielarski
W dniach 17-18 czerwca 2016 roku w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym „Delicjusz” w Trzebawiu k/Stęszewa, woj. wielkopolskie, odbył się 16. Sejmik Zielarski – konferencja organizowana przez Polski Komitet Zielarski we współpracy z Instytutem Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich oraz Sekcją Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Tegoroczna konferencja zatytułowana była „Zielarstwo i ziołolecznictwo w Polsce i na świecie”. Patronat honorowy nad 16. Sejmikiem Zielarskim objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Krzysztof Jurgiel. Patronat medialny sprawowany był przez: „Czasopismo Aptekarskie”, „Postępy Fitoterapii”, „Przemysł Farmaceutyczny”, kwartalnik „Herba Polonica”, „Lek w Polsce” oraz „Puls Farmacji”.
Program 16. Sejmiku Zielarskiego obejmował cztery sesje, podczas których wysłuchaliśmy 16 wykładów oraz 4 doniesień. Pierwsza i druga sesja dotyczyły współczesnego zielarstwa i ziołolecznictwa na świecie, przy czym sesja pierwsza była sesją angielskojęzyczną, a wykładowcami byli zaproszeni specjaliści z Niemiec i Ukrainy. Sesja trzecia dotyczyła zielarstwa i ziołolecznictwa – praktyki opartej na wiedzy oraz doniesień na temat nowych dokonań w dziedzinie racjonalnej fitoterapii. W sesji czwartej wykładowcy przedstawili stan obecny oraz możliwości i ograniczenia zielarstwa i ziołolecznictwa w Polsce.
W 16. Sejmiku Zielarskim udział wzięło 120 osób z różnych środowisk profesjonalnie związanych z zielarstwem i ziołolecznictwem. Znaczną część stanowili przedstawiciele ośrodków akademickich, instytutów i jednostek badawczych. W sesji posterowej przedstawili oni zakres i aktualny stan prowadzonych badań dotyczących różnych aspektów zielarstwa i ziołolecznictwa.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp tylko do jednego, POWYŻSZEGO artykułu w Czytelni Medycznej
(uzyskany kod musi być wprowadzony na stronie artykułu, do którego został wykupiony)

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem , należy wprowadzić kod:

Kod (cena 19 zł za 7 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

 

 

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 49 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Fitoterapii 3/2016
Strona internetowa czasopisma Postępy Fitoterapii