Ludzkie koronawirusy - autor: Krzysztof Pyrć z Zakładu Mikrobiologii, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński, Kraków

Chcesz wydać pracę doktorską, habilitacyjną czy monografię? Zrób to w Wydawnictwie Borgis – jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych. W ramach współpracy otrzymasz pełne wsparcie w przygotowaniu książki – przede wszystkim korektę, skład, projekt graficzny okładki oraz profesjonalny druk. Wydawnictwo zapewnia szybkie terminy publikacji oraz doskonałą atmosferę współpracy z wysoko wykwalifikowanymi redaktorami, korektorami i specjalistami od składu. Oferuje także tłumaczenia artykułów naukowych, skanowanie materiałów potrzebnych do wydania książki oraz kompletowanie dorobku naukowego.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Nauk Medycznych 12/2015, s. 886
Lista Recenzentów za rok 2015
Szanowni Recenzenci!
W imieniu Wydawnictwa Borgis, mojego zastępcy – Profesora Krzysztofa Bieleckiego i własnym – Redaktora Naczelnego miesięcznika „Postępy Nauk Medycznych”, chcę serdecznie podziękować Państwu za wykonanie recenzji artykułów bądź całych numerów miesięcznika.
„Postępy” ukazują się od 28 lat. Od 10 lat są indeksowane w Index Copernicus jako czasopismo uzyskujące coraz wyższą ocenę. Ocena za rok 2014 wyniosła 82,93 pkt, co jest wynikiem bardzo wysokim w skali od 0 do 100 pkt obowiązującej od roku. W roku ubiegłym wydaliśmy 140 prac pochodzących z 5 uniwersytetów, 10 uniwersytetów medycznych, 18 szpitali, 4 instytutów oraz Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. 61,4% artykułów stanowiły prace oryginalne, 55,7% prace wydane w języku angielskim. Miesięcznik posiada własną stronę internetową z dostępem do pełnych treści publikowanych artykułów. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Czytelników, nie tylko z kraju, ale również z całego świata. W roku 2014 czytało go ponad 1 mln 14 tys. Czytelników, czyli około 100 tys. osób więcej niż w ubiegłym roku. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie „Postępy Nauk Medycznych” wejdą do bazy MEDLINE.
Uzyskane wyniki cieszą Redakcję. Coraz lepsza ocena w dużym stopniu zależy od Państwa. Wszystkim za tę społeczną pracę dziękuję. Życzę Państwu wszystkiego co najlepsze, dobrego zdrowia i sukcesów w pracy.
Lista Recenzentów w roku 2015:
Prof. Ewa Augustynowicz-Kopeć
Prof. Bogusława Baranowska
Dr hab. med. Lucyna Bednarek-Papierska
Dr hab. med. Bronisław Bednarz
Dr hab. med. Wojciech Bik
Prof. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 30 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Nauk Medycznych 12/2015
Strona internetowa czasopisma Postępy Nauk Medycznych