Artykuły w Czytelni Medycznej o SARS-CoV-2/Covid-19

Chcesz wydać pracę habilitacyjną, doktorską czy monografię? Zrób to w Wydawnictwie Borgis – jednym z najbardziej uznanych w Polsce wydawców książek i czasopism medycznych. W ramach współpracy otrzymasz pełne wsparcie w przygotowaniu książki – przede wszystkim korektę, skład, projekt graficzny okładki oraz profesjonalny druk. Wydawnictwo zapewnia szybkie terminy publikacji oraz doskonałą atmosferę współpracy z wysoko wykwalifikowanymi redaktorami, korektorami i specjalistami od składu. Oferuje także tłumaczenia artykułów naukowych, skanowanie materiałów potrzebnych do wydania książki oraz kompletowanie dorobku naukowego.

Poniżej zamieściliśmy fragment artykułu. Informacja nt. dostępu do pełnej treści artykułu tutaj
© Borgis - Postępy Fitoterapii 4/2017, s. 311
Małgorzata Górska-Paukszta
Wspólne działania Polskiego Komitetu Zielarskiego i Sekcji Fitoterapii PTL
W dniu 9 listopada 2017 roku odbyło się wspólne posiedzenie prezydium Polskiego Komitetu Zielarskiego oraz Sekcji Fitoterapii PTL. Spotkanie to miało miejsce w gościnnych Poznańskich Zakładach Zielarskich Herbapol S.A.
Program posiedzenia obejmował sprawy związane z: planem pracy oraz organizacją Jubileuszowego Sejmiku Zielarskiego w 2018 roku, współpracą PKZ i SF oraz przygotowaniem do podsumowującego bieżący rok posiedzenia Zarządu Głównego.
Znaczną część spotkania zajęło zagadnienie związane z zawodem zielarz-fitoterapeuta.
Profesor Jadwiga Andrzejewska oraz dr Katarzyna Sadowska z Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy w przedstawionej prezentacji odniosły się do tego problemu. Na UTP w Bydgoszczy w 2017 roku utworzony został nowy kierunek studiów – „Zielarstwo i fitoterapia”, jako inżynierskie studia stacjonarne o profilu ogólnoakademickim. Celem kształcenia jest zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie pozyskiwania surowców zielarskich, technologii otrzymywania roślinnych substancji aktywnych, technologii postaci leków ziołowych oraz ich właściwości i zastosowania w lecznictwie, dietetyce, żywieniu i kosmetologii.

Powyżej zamieściliśmy fragment artykułu, do którego możesz uzyskać pełny dostęp.

Płatny dostęp tylko do jednego, POWYŻSZEGO artykułu w Czytelni Medycznej
(uzyskany kod musi być wprowadzony na stronie artykułu, do którego został wykupiony)

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem , należy wprowadzić kod:

Kod (cena 19 zł za 7 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

 

 

Płatny dostęp do wszystkich zasobów Czytelni Medycznej

Aby uzyskać płatny dostęp do pełnej treści powyższego artykułu wraz z piśmiennictwem oraz WSZYSTKICH około 7000 artykułów Czytelni, należy wprowadzić kod:

Kod (cena 49 zł za 30 dni dostępu) mogą Państwo uzyskać, przechodząc na tę stronę.
Wprowadzając kod, akceptują Państwo treść Regulaminu oraz potwierdzają zapoznanie się z nim.

Postępy Fitoterapii 4/2017
Strona internetowa czasopisma Postępy Fitoterapii